Festiwal Marzeń

Około 90 minut od Brisbane w małym miasteczku Woodford odbywa się Dreaming Festival. Odbywający się w czerwcu każdego roku przez trzy dni, jest to jeden z festiwali w Australii, który celebruje rdzenną kulturę. Imprezy taneczne, muzyczne i kulinarne fascynują uczestników. I jest opowiadanie historii, które czyni ten festiwal jeszcze bardziej wyjątkowym.

Dzień Australii

Uznawany za narodowe święto Australii, ten dzień świętuje rocznicę pierwszej floty, która dotarła do wybrzeży Australii, 26 stycznia 1788 roku. Rodzinne grille, fajerwerki i uroczystości to upamiętnienie tego dnia w całej Australii. Ale najbardziej popularne uroczystości odbywają się wokół Sydney Opera House, Circular Quay i Harbour Bridge.

Międzynarodowy Festiwal Komedii w Melbourne

Co roku w marcu i kwietniu Melbourne zamienia się w największą aleję komediową. Ten światowej sławy festiwal gromadzi największe światowe nazwiska w komedii w wielu miejscach w Melbourne. Śmiech jest umiejętnie wspierany przez kulinarne przysmaki oferowane w całym mieście.

Sylwester

Sydney Harbour to miejsce, w którym można zobaczyć jedne z najbardziej niesamowitych uroczystości sylwestrowych. Fajerwerki rozświetlają niebo w inspirującym pokazie designu. Potem jest muzyka, zabawa i pokazy świetlne, którym towarzyszy pyszne jedzenie, które sprawia, że ​​to wyjątkowe wydarzenie jest jeszcze bardziej niesamowite.