Międzynarodowe wydarzenie zapoznawcze i warsztatowe Tourism Australia – G’day Australia, odbędzie się w Cairns.

Będzie trwało od poniedziałku 9 października do czwartku 12 października 2023 roku, gromadząc 300 biur podróży z całego świata, co da możliwość zapoznania się ze światowej klasy ofertą turystyczną. G’day Australia zaprasza wykwalifikowanych australijskich specjalistów do Australii. Agenci turystyczni, którzy ukończyli innowacyjny program szkoleniowy online Tourism Australia, będą mieli okazję spotkać się z australijskimi sprzedawcami w Cairns i uczestniczyć w spotkaniach w całym kraju, wspieranych przez stanowe i terytorialne organizacje turystyczne Australii.

Dyrektor zarządzająca Tourism Australia, Phillipa Harrison, powiedziała, że G’day Australia jest ważnym wydarzeniem dla agentów Aussie Specialists, którzy są czołowymi sprzedawcami usług turystycznych, aktywnie reklamując Australię jako preferowany kierunek turystyczny i będą mieli kluczowe znaczenie, ponieważ branża kontynuuje odbudowę ze światowej pandemii COVID-19. Wydarzenie, które odbędzie się w październiku, będzie doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na to, co ma do zaoferowania Tropical North Queensland, które od dawna jest miejscem popularnym wśród międzynarodowych turystów. Jego oferta rozciąga się od lasów deszczowych, przez plaże, po Wielkie Rafy Koralowe i wiele więcej.

Wydarzenie G’day Australia pierwszy raz zorganizowano w 2019 roku, pod nazwą Corroboree. W 2023 roku zostanie zrealizowany we współpracy z Tourism and Events Queensland i wspierany przez Tourism Tropical North Queensland.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *